Záruka vrátenia peňazí

POSTUP PRE VRÁTENIE TOVARU

 

U nás máte záruku vrátenia peňazí a umožňujeme vrátenie tovaru v lehote 14 dní. Tovar musí byť nepoužitý a s originálnymi visačkami.

 

 

Ako to funguje? Jednoducho!

 

 

    1. Tovar zabaľte a priložte info s Vašim menom a ID objednávky /žiadny formulár pre vrátenie nie je potrebný/. Ak vraciate tovar cez Zásielkovňu, na balík nemusíte písať ani našu adresu.
2. Tovar nám môžete vrátiť 2 spôsobmi:

 

A) Vrátenie cez Zásielkovňu: 

 

Tovar odneste na najbližšiu pobočku Zásielkovne, kde nahlásite náš kód 96938473. Po nahlásení kódu si v  Zásielkovni automaticky vygenerujú štítok s našou adresou a nalepia ho na  balík.

Zoznam všetkých pobočiek nájdete tu:www.zasielkovna.sk/pobocky Cena tejto služby je 1.80 € a bude Vám odpočítaná z vrátenej sumy.

       B) Poslanie tovaru na našu adresu /ak posielate slovenskou poštou, je nutné balík poslať ako Balík na adresu /nie ako Balík na poštu/ a musí mať presne túto adresu, ináč sa Vám vráti a budete ho musieť poslať znovu:

 
Popolka, Hlavná 101, 08001 Prešov

 

/prosím neposielajte balík na dobierku/ /

 

        Ak ste objednávku hradili dobierkou, nezabudnite nám zaslať číslo účtu, kam pošleme peniaze. Ak ste platili kartou cez platobnú bránu, budú vám peniaze vrátené na platobnú karu, ak prevodom, budú vrátené na účet.  Peniaze vrátime čo najrýchlejšie, maximálne však do 7 dní od doručenia tovaru.

 

 

V prípade nejasností nás kontaktujte na tel: 0951 712 412

Ďakujeme