Výmena tovaru do 30 dní

NA VÝMENU TOVARU U NÁS MÁTE 30 DNÍ

 

Ak nie ste s tovarom zakúpeným u nás spokojní z dôvodu nevyhovujúcej veľkosti, farby a pod., nemusíte odstupovať od zmluvy, ale môžete jednoducho požiadať o výmenu tovaru za iný. Tovar nám môžete zaslať ZADARMO cez Zásielkovňu do 30 dní od doručenia. Tovar musí byť nepoužitý a s originálnymi visačkami.

Ako postupovať pri výmene tovaru za inú veľkosť / farbu / typ?

 

 

Na našich stránkach skontrolujte, že vami požadovaná veľkosť, typ alebo farba produktu je skladom. Tovar, ktoré požadujete na výmenu si objednajte, ako keby ste robili normálne objednávku. Do poľa poznámka uveďte “VÝMENA” + číslo pôvodnej objednávky (napr. 16839).  Tým sa kus, ktorý chcete vymeniť, u nás v systéme rezervuje.
Tovar zabaľte, do balíka prosím vložte lístok s Vašim menom a s ID objednávky /žiadny formulár pre vrátenie nie je potrebný/. Kabelky a topánky posielajte prosím výhradne v krabici. Ak chcete, môžete využiť možnosť vrátenia tovaru zadarmo cez Zásielkovňu.

 

Tovar nám môžete vrátiť

 

Vrátenie cez Packeta/ZADARMO/:

 

Tovar odneste na najbližšiu pobočku Zásielkovne, kde nahlásite náš kód 96938473. Po nahlásení kódu si obsluha automaticky vygeneruje štítok s našou adresou a nalepí ho na balík. Vy nič neplatíte. Zoznam pobočiek nájdete tu: www.zasielkovna.sk/pobocky

 

 

        

 

        Akonáhle od vás tovar obdržíme, ihneď vyexpedujeme tovar, ktorý ste si objednali na výmenu. Doručenie vráteného tovaru na náš sklad môže trvať niekoľko dní, prosíme počítajte s tým. Ak je hodnota tovaru rovnaká, nemusíme riešiť finančné vyrovnanie. Pokiaľ si vyberiete tovar drahší, bude Vám zaslaný na dobierku v hodnote rozdielu ceny tovaru. Ak si vyberiete na výmenu tovar lacnejší, nezabudnite nám zaslať číslo účtu, kam pošleme rozdiel cien tovarov.

 

V prípade nejasností nás kontaktujte na tel: 0951 712 412

Ďakujeme.